Člen skupiny
CZ | EN

Kontakty

SÍDLO FIRMY

SG Geotechnika a.s.

Geologická 988/4
152 00 Praha 5 – Barrandov

T: +420 601 142 993 I +420 234 654 111
E: info@geotechnika.cz
IČO: 41192168
ID datové schránky: a8ycvje



Ředitel společnosti a člen představenstva
Ing. Petr Kučera
T: +420 606 105 016
E: Petr.Kucera@geotechnika.cz


Obchodní ředitelka a členka představenstva
Mgr. Lucie Bohátková
T: +420 724 218 792
E: Lucie.Bohatkova@geotechnika.cz


Účetní oddělení 
T: +420 234 654 131
E: faktury@geotechnika.cz 









NAŠE SLUŽBY

Druhotné suroviny
Geotechnika
Doc. RNDr. František Kresta, Ph.D.

T: +420 602 342 896
E: Frantisek.Kresta@geotechnika.cz

Podzemní stavby
Geotechnika
Ing. Václav Kudláček

T: +420 724 149 185
E: Vaclav.Kudlacek@geotechnika.cz



Sanace skal
Geotechnika
Ing. Milan Novák

T: +420 724 218 661
E: Milan.Novak@geotechnika.cz







REGIONÁLNÍ ZASTOUPENÍ

BRNO

Mlýnská 425/70
602 00 Brno

T: +420 515 224 242 / +420 607 034 405
E: Jan.Mrazek@geotechnika.cz

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Litvínovická 1567/4
370 01 České Budějovice

T: +420 234 654 256 / +420 724 230 306
E: Stanislav.Klaudy@geotechnika.cz

KARLOVY VARY

Nám. Dr. M. Horákové 1002/4
360 01 Karlovy Vary

T: +420 606 105 016
E: Petr.Kucera@geotechnika.cz



OSTRAVA

28. října 2663/150
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

T: +420 597 577 677 / +420 602 342 431
E: Frantisek.Kresta@geotechnika.cz

PLZEŇ

Částkova 1977/73
326 00 Plzeň

T: +420 721 862 269
E: Vaclav.Fiala@geotechnika.cz

ÚSTÍ NAD LABEM

Masarykova 238/157
400 01 Ústí nad Labem

T: +420 475 602 139 / +420 721 887 616
E: pavel.gajdos@geotechnika.cz



ZASTOUPENÍ SPOLEČNOSTI

GEOFOS s.r.o.

ŽILINA

Veľký Diel 3323, 010 08 Žilina
Slovenská republika

Ing. Václav Veselý
T: +421 903 511 560
E: Vaclav.Vesely@geofos.sk

Mgr. Lucie Bohátková
T: +420 724 218 792
E: Lucie.Bohatkova@geotechnika.cz

SG Geotechnika a.s.
Organizačná zložka Slovensko
ŽILINA

Veľký Diel 3323, 010 08 Žilina
Slovenská republika

Mgr. Lucie Bohátková
T: +420 724 218 792
E: Lucie.Bohatkova@geotechnika.cz

SG – Geoinženýring s.r.o.

OSTRAVA

28. října 2663/150, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Ing. Jiří Hájovský, CSc.
T: +420 606 564 269
E: geoinzenyring@geoinzenyring.cz