Člen skupiny
CZ | EN

Nominace na Cenu akademika Quida Záruby pro mladé geotechniky a inženýrské geology za rok 2021

  • Domů
  • Aktuálně
  • Nominace na Cenu akademika Quida Záruby pro mladé geotechniky a inženýrské geology za rok 2021

Nominace na Cenu akademika Quida Záruby pro mladé geotechniky a inženýrské geology za rok 2021

10. 3. 2022

SG Geotechnika společně s Českou asociací inženýrských geologů, Slovenskou asociací inženýrských geologů, Česko-Slovenskou společností pro mechaniku zemin a geotechnické inženýrství, budou i letos udělovat Cenu akademika Quida Záruby pro mladé geotechniky a inženýrské geology za rok 2021

Prestižní ocenění pro mladé geology a geotechniky udržuje nejen v České republice povědomí o mezinárodní významnosti profesora Quido Záruby, zakladatele české školy inženýrské geologie, prvního prezidenta Mezinárodní asociace pro inženýrskou geologii a životní prostředí (International Association for Engineering Geology and the Environment) a zakladatele naší společnosti. Dosavadní nositelé ceny patří ke známým osobnostem v oborech geotechniky a inženýrské geologie.

Komise Zárubovy ceny složená ze zástupců všech společností přijímá nominace do 30. 3. 2022. Vítěz vybraný komisí bude svoji práci přednášet také na mezinárodní konferenci Pražské geotechnické dny, které se budou konat ve dnech 23. – 24. května 2022.
Přílohy:
Formulář pro nominaci na Cenu akademika Quida Záruby
Pravidla pro udělování Ceny akademika Quida Záruby