CZ | EN

GEODET (DŮLNÍ MĚŘIČ)

Podílejte se s námi na významných inženýrských stavbách v České republice i zahraničí. Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici geodeta

Co vás čeká
  • Kontrolní měření deformací a posunů stavebních objektů na zemi i pod zemí
  • Tvorba účelových bodových polí terestricky i pomocí GNSS
  • Podrobné měření pro projekční účely klasickými metodami i laserovým skenerem pro liniové stavby včetně dráhy
  • Kontrolní měření a dokumentace stavebních objektů
  • Vytyčování a zaměřování geologických průzkumných děl
  • Vytyčování stavebních objektů
  • Aplikace inženýrské (speciální) geodézie podle požadavku zákazníka
Jaké znalosti byste měli mít
  • Odborně způsobilá osoba dle zákona č.200/1994 Sb. (tj. zeměměřické vzdělání minimálně SŠ), může být i absolvent
  • Nutná fyzická i psychická odolnost (práce na železnici a v podzemí)
  • Samostatnost (může nastat kategorie osamocený zaměstnanec)
  • Časová flexibilita, ochota cestovat i na vícedenní výjezdy v České republice i zahraničí, zejména Slovensko
  • Řidičský průkaz skupiny B, případně předpoklad získání v dohledné době
  • Ovládání programů
    Word, Excel
    AutoCAD, Microstation, alespoň jeden na základní úrovni
    Groma, Kokeš, Geus alespoň jeden na základní úrovni
    Zkušenosti se zpracováním dat z laserového skenování jsou vítány
Co vám můžeme nabídnout
  • Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na odborné praxi
  • Stabilní zázemí přední české společnosti
  • Zajímavou práci na významných inženýrských stavbách
  • Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, osobní ohodnocení, Multisport karda, sick days
Kontaktujte nás

V případě vašeho zájmu zašlete vaše CV na vaclav.kudlacek@geotechnika.cz

Chcete s námi pracovat na rozsáhlých inženýrských projektech jak v Česku, tak v zahraničí?

E-mail: info@geotechnika.cz

Kariéra

  • GEODET (DŮLNÍ MĚŘIČ)