CZ | EN

Hledáme nadšené stážisty

Hledáme nadšené stážisty

17. 1. 2019

Chceš se podílet na inženýrských geotechnických a geologických podkladech významných staveb nejen v České republice, ale i zahraničí? Naučit se spoustu nového, získat cennou praxi, zajímavou položku do životopisu či rovnou budoucí zaměstnání? 

Hledáme budoucí geodety a techniky laboratoře, geofyziky a polních zkoušek. Získáš jedinečné zkušenosti, budeš se podílet na našich různorodých projektech za použití nejmodernějších technologií a ukážeme ti v praxi to, o čem si ostatní budou jenom číst.

Co získáš?

> Jednoznačně zkušenosti 
Budeš pracovat s lidmi, kteří jsou špičkami ve svém oboru, a dáme ti prostor pro vlastní rozvoj. Věnujeme se mentoringu, publikacím odborných článků, pořádáme konference, získáváme ocenění a tradiční Cenou akademika Quido Záruby profesně i finančně podporujeme rozvoj mladých odborníků.

> Odborný růst 
Pod dohledem zkušeného kolegy se ti otevřou dveře do komplexních geotechnických a geodetických prací v laboratoři i terénu a staneš se součástí týmu společnosti SG Geotechnika.

> Staneš se součástí našeho týmu 
Pokud jsi opravdu dobrý v tom, co děláš, jsme otevření dalším formám spolupráce. 

"V roce 2014, při studiu střední stavební školy, jsem začal se stáží v SG Geotechnice. V prvních dvou letech jsem získal zkušenosti na pracovišti geofyziky v rámci úkolu "Rebilance podzemních vod v ČR". Především geofyzika, geologie a hydrogeologie mě oslovily natolik, že nyní studuji obor Geotechnologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2016 v SG Geotechnice působím v laboratoři mechaniky zemin a hornin. Na počátku jsem byl stážista s úvazkem na dobu určitou, ale pod vedením odborníků SG Geotechniky jsem získal pracovní smlouvu na dobu neurčitou s omezeným pracovním úvazkem. Po ukončení studia doufám v nástup na plný úvazek",

říká stážista a dnes již zaměstnanec SG Geotechniky.


> Přijď nás navštívit na GAUDEAMU 2019
Účastníme se veletrhu Evropského pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS 2019, který se koná na Výstavišti Expo Praha. Přijď ve dnech 22. 1.–24. 1. 2019 navštívit náš stánek číslo 28, který se nachází v hale 4. Více na www.gaudeamus.cz 

> A nebo nám na info@geotechnika.cz rovnou pošli svůj životopis, motivační dopis a nezapomeň nám napsat, proč tě stáž u nás zaujala a co od ní očekáváš.